Pomoc

Wykorzystaj pełnię możliwości aplikacji InspectMate.

Najczęściej zadawane pytania

Poniżej prezentujemy najczęściej zadawane pytania aby objaśnić zasady działania InspectMate. Jeśli nie uda Ci się znaleźć odpowiedzi na swoje wątpliwości, prosimy o kontakt bezpośredni.

Jeśli nie uda Ci się znaleźć odpowiedzi na swoje wątpliwości, prosimy o kontakt bezpośredni.

Założenie konta jest proste, darmowe i zajmuje tylko chwilę. Wystarczy w prawym górnym rogu strony wybrać opcję rejestracja, wpisać swój adres e-mail i ustalić hasło. Pobierz i aktywuj aplikację mobilną na smartfon lub tablet. 30-dniowa darmowa wersja testowa InspectMate zapewnia wszystkie funkcjonalności zawarte w wersji płatnej i nie zobowiązuje do opłacenia usługi. Nie podpisujesz żadnych umów, nie wymagamy posiadania karty kredytowej, nie ma żadnej opłaty aktywacyjnej.
Wersja testowa pozwala na wykonanie 5 inspekcji. W trakcie okresu testowego możesz złożyć zamówienie w celu dalszego korzystania z systemu. Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie zdecydujesz się przedłużyć współpracy, po miesiącu konto testowe wygaśnie - nie musisz nic robić, nie ponosisz żadnych kosztów. Konto i wszystkie zgromadzone na nim dane zostaną usunięte po kolejnych 30 dniach.
Do wyboru masz zapłatę kartą płatniczą lub szybkim przelewem (po wybraniu tej opcji nastąpi przekierowanie na stronę odpowiedniego banku). Abonament zostanie aktywowany bezpośrednio po zaksięgowaniu płatności na naszym koncie. Pełny dostęp do aplikacji uzyskamy zwykle w kilka sekund od momentu wysłania płatności. Faktura wysyłana będzie na Twój e-mail po zaksięgowaniu płatności.
Gdy skończy się Twoja subskrypcja usługi InspectMate - stworzone przez Ciebie inspekcje będą aktywne jeszcze przez 30 dni, ich wyniki (zdjęcia, opisy) możesz wyeksportować na swój lokalny dysk. Po tym okresie (w razie nieodnowienia subskrypcji) konto i wyniki inspekcji zostaną usunięte z Panelu Administracyjnego.
Bezpieczeństwo wyników Twoich kontroli i przeglądów jest dla nas niezwykle ważne. Dane zbierane za pośrednictwem aplikacji mobilnej są przesyłane do Panelu Administracyjnego z wykorzystaniem bezpiecznego protokołu i przechowywane na światowej klasy serwerach. W celu ochrony danych Klientów codziennie w godzinach nocnych wykonujemy kopie bezpieczeństwa (backup).
Prosta rejestracja i rezygnacja z usługi. Nie musisz podawać danych bankowych, kart kredytowych i podpisywać umowy, po prostu zacznij korzystać z InspectMate za darmo i oceń korzyści! Konto możesz usunąć w każdej chwili. Przywrócenie go będzie jednak niemożliwe. Nie stosujemy automatycznego odnawiania subskrypcji - o wszystkim decydujesz Ty.

Kontakt handlowy

Potrzebujesz indywidualnej oferty, dostosowanej do potrzeb Twojej firmy? Napisz do nas! info@inspectmate.com

Wsparcie techniczne

Wyjaśnimy Ci wszelkie kwestie związane wdrożeniem aplikacji w Twojej codziennej pracy support@inspectmate.com